Visos kategorijos

.

Naujausi įrašai

Sublimaciniai spausdintuvai

Spausdintuvai 0 Komentarai

     

Norite savo dizainus perkelti į kitą lygį? Spausdinkite savo norimus dizianus ir perkelkite juos ant įvairių paviršių, kaip puodelių, medžiaginių maišelių, marškinėlių, CD/DVD diskų ir kt. 

Kokie spausdintuvai tinka sublimacinei spaudai?

Sublimacinei spaudai reikia specialių tipų spausdintuvų, pritaikytų sublimaciniam procesui. Šie spausdintuvai paprastai yra rašaliniai spausdintuvai, kuriuose naudojami specialūs sublimaciniai dažai. Štai pagrindiniai tipai:

   

Sublimaciniai spausdintuvai: Šie spausdintuvai yra specialiai sukurti sublimaciniam spausdinimui. Jie naudoja šilumą, kad perkeltų dažus ant tokių medžiagų, kaip popierius, audinys ar plastikas. Dažo sublimaciniai spausdintuvai dažnai naudojami tokiems gaminiams kaip puodeliai, marškinėliai ir kiti reklaminiai gaminiai gaminti.

    

Rašaliniai spausdintuvai su sublimaciniais dažais: Kai kuriuos standartinius rašalinius spausdintuvus galima pritaikyti sublimaciniam spausdinimui, vietoj įprastų rašalo kasečių naudojant sublimacinius dažus. Tačiau labai svarbu užtikrinti, kad spausdintuvas būtų suderinamas su šiais specializuotais rašalais ir kad jis atlaikytų sublimacijos procesui reikalingą karštį.


  

Plataus formato sublimaciniai spausdintuvai: Tai didesni spausdintuvai, skirti spausdinti ant plačiaformatės medžiagos, pavyzdžiui, banerių, iškabų ir didelių audinių spaudinių. Jie veikia panašiai kaip standartiniai dažų sublimaciniai spausdintuvai, tačiau gali apdoroti didesnio dydžio laikmenas.

   

Kaip perkelti dizainą ant marškinėlių ir kitų medžiaginių paviršių? 

Šiam procesui Jums bus reikalingas specialus rašalinei spaudai skirtas popierius, leidžiantis perkelti atspausdintą vaizdą ant lengvų audinių lygintuvu arba termoplokšte. Šį popierių galima naudoti su visais rašaliniais spausdintuvais.

   

Palikite savo atsakymą

*
**Nėra paskelbtas
*Svetainės adresas su http://
*