Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

Filtruoti pagal

Kaina
58 905
Nespalvoto spausdinimo greitis
15 ipm 77 ipm
Spalvoto spausdinimo greitis
5 ppm 38 ppm
Gamintojas
more... less
Garantija (mėn)
more... less
Spausdinimo būdas
more... less
Spalvotas spausdinimas
more... less
Pajungimo sąsaja
more... less
Skenavimas
more... less
Dvipusis spausdinimas
more... less
Dvipusis skenavimas
more... less
Faksas
more... less
Kopijavimas
more... less
Paskirtis
more... less

Naujausi įrašai

.

Rodoma 1-7 iš 7 prekės(-ių)

Eiliškumas:
Šis kompaktiškas, nebrangus ir lengvai prijungiamas spausdintuvas bus labai našus ir lengvai valdomas pagalbininkas jūsų namams ar biurui.
Mėgaukitės itin mažomis puslapio kainomis naudodami šį „EcoTank“ spausdintuvą be kasečių, puikiai pritaikytą šiuolaikiniams, užimtiems namų ūkiams.
Pirmasis „Epson“ A3 ir didesnio formato spaudinius spausdinantis spausdintuvas su 6 spalvų rašalo talpyklų sistema leidžia itin taupiai spausdinti nuotraukas ir spalvotus dokumentus.
Pasinaudokite itin taupiai, įvairius, iki A3 ir didesnio formato dokumentus spausdinančio spausdintuvo su 4 spalvų rašalo talpyklų sistema galimybėmis.
Kompaktiškas „Wi-Fi“ spausdintuvas, kuriuo galėsite lengvai belaidžiu būdu spausdinti dokumentus ir berėmes 4x6 colių nuotraukas iš išmaniųjų įrenginių ir debesijos serverių.
Tai nedidelės darbo grupės spausdintuvas, puikiai tinkantis verslo aplinkai - nuo mažų biurų iki didelių įmonių. Idealiai tinka tiems, kurie tradiciškai naudojo lazerinius spausdintuvus ir nori sumažinti išlaidas, padidinti...
L810 yra mūsų pirmasis A4 6 spalvų ITS nuotraukų spausdintuvas su LCD ekranu, užtikrinantis mažas spausdinimo išlaidas ir leidžiantis spausdinti „Epson“ kokybės nuotraukas be kompiuterio.
Paskutinė prekė