Visos kategorijos

.

.

ISTORIJA

Print + istorija prasidėjo 2001 m. Šiauliuose, kuomet buvo įkurta Uždaroji akcinė bendrovė JUGERAS. Pradžioje pagrindine įmonės veikla buvo prekyba kompiuteriais bei kompiuterinės technikos remontas ir aptarnavimas. Plečiantis klientų ratui, plėtėsi ir paslaugų asortimentas - pradėtas įmonių kompiuterinių tinklų ir sistemų aptarnavimas, augo darbuotojų skaičius ir kvalifikacija.

2003 m. įsigijus modernią įrangą, pradėta teikti visų rūšių spausdintuvų kasečių pildymo paslauga, kuria pradėjo naudotis gausus būrys privačių, bei verslo klientų. Per partnerių tinklą pildymo paslaugos pradėtos teikti ir kituose Lietuvos miestuose. Nuo pat pradžių bendrovė kruopščiai rinkosi rašalų, bei tonerio miltelių tiekėjus, investavo į darbuotojų mokymus bei kvalifikacijos kėlimą.

2011 m. žengtas dar vienas žingsnis užtikrinant visapusišką biuro aptarnavimą – pradėta teikti spausdintuvų bei daugiafunkcių spausdinimo aparatų nuomos paslauga. UAB JUGERAS aptarnaujami spausdintuvai atsirado ne tik Šiaulių, bet ir kitų Lietuvos bei Latvijos miestų įmonėse. Laikui bėgant įdiegta moderni nuomojamų spausdintuvų nuotolinės priežiūros įranga, leidžianti laiku keisti eksploatacines medžiagas, bei pastebėti galimus veiklos sutrikimus ir tiksliai apskaityti spausdintuvu atliekamų darbų apimtis.

2012 m. pradedamas bendradarbiavimas su viena didžiausių Kinijos analoginių spausdintuvų kasečių gamintojų ASTER importuojant šios įmonės produkciją į Lietuvą. ASTER kompanija pasirinkta neatsitiktinai – tai viena iš trijų didžiausių Kinijos spausdintuvų kasečių gamintojų, nuolat investuojanti į produkcijos kokybės gerinimą, kurianti patentuotas inovacijas. ASTER inžinierių bei teisininkų komanda užtikrina, kad kompanijos produkcija visada atitiks aukščiausius kokybės standartus ir nepažeis originalias medžiagas gaminančių kompanijų intelektinės nuosavybės teisių.

Pagal UAB JUGERAS užsakymą kompanijoje ASTER pradėta tik Lietuvos rinkai skirtų itin aukštos kokybės spausdintuvų kasečių PRINT+ gamyba. Gamindama šio prekės ženklo produkciją kompanija ASTER skiria dar daugiau dėmesio produkcijos testavimui ir tokiu būdu garantuoja, kad mūsų šalį pasieks tik aukščiausios kokybės prekės. Ilgalaikis bendradarbiavimas su Kinijos įmone leido šias, aukščiausios kokybės spausdintuvų kasetes Lietuvos rinkoje pasiūlyti už itin patrauklią kainą, nežiūrint į tai, kad tarp prekės ženklo PRINT+ ir žodžio KOKYBĖ galime dėti lygybės ženklą.

 
Brother foto.jpg

2017 m. tampama oficialiu Japonijos bedrovės BROTHER atstovu Lietuvoje. Pradedama tiekti visų rūšių spausdinimo įranga, bei originalios eksploatacinės medžiagos. UAB JUGERAS tampa įmone, kuri pirmoji Lietuvos rinkai pristato visas BROTHER naujienas – nuo mažiausių lipdukų spausdintuvų iki galingų daugiafunkcių spausdinimo mašinų skirtų itin intensyviam darbui. Didėjant BROTHER produkcijos pardavimams tampama didžiausiu šios bendrovės partneriu Lietuvoje. Nuomojami BROTHER spausdintuvai atsiranda daugelyje UAB JUGERAS aptarnaujamų biurų, o tiesioginiai spausdintuvų ir originalių spausdinio medžiagų pardavimai nuolat kyla aukštyn.

2019 m. įvertinusi sėkmingą bendradarbiavimą, kompanija BROTHER suteikia bendrovei oficialaus techninio centro statusą, leidžianti atlikti garantinį bei pogarantinį BROTHER įrangos remontą, bei užtikrinantį nuolatinius UAB JUGERAS inžinierių mokymus bei prieigą prie reikiamos BROTHER techninės dokumentacijos. Nuo šiol bendrovės inžinieriai reguliariai dalyvauja BROTHER mokymuose, pirmieji susipažįsta su naujovėmis, tiesiogiai gauna gamintojo rekomendacijas, pagalbą bei sertifikuotas atsargines detales visais reikiamais atvejais.

 

2019 m. bendrovė prisijungia prie Vokietijos kompanijos INTEGRAL GMBH partnerių tinklo ir į Lietuvos rinką pradeda tiekti originalių spausdinimo kasečių kokybę atitinkančią analoginę produkciją, gaminamą Vokietijoje. INTEGRAL - pasaulinis analoginių spausdintuvų ir kopijavimo aparatų kasečių gamybos lyderis, nuolat investuojantis į mokslinius tyrimus, bei gamybos procesų tobulinimą tam, kad pasiūlytų tik ypač aukštos kokybės produkciją, niekuo nenusileidžiančią originalams.

2020 m. dar labiau plečiasi partnerių bei tiekėjų tinklas – bendrovė pasirašo bendradarbiavimo sutartį su vienais pasaulinės rinkos lyderių HEWLETT PACKARD (HP). Nuo šiol naujausia ir populiariausia HEWLETT PACKARD spausdinimo įranga bei originalios eksploatacinės medžiagos į bendrovės sandėlius atkeliauja pirmiausiai. HEWLETT PACKARD, kurios šūkis "Išraskime iš naujo", siekia kurti vertingas, išmanias, paprastas ir džiuginančias technologijas, kurios keičia žmonių gyvenimus. Nuo šiol prie šių teigiamų pokyčių prisideda ir UAB JUGERAS

HP foto.jpg

2021m. kovo mėnesį UAB JUGERAS oficialiai pakeičia pavadinimą į UAB PrintPlius LT, kuris puikiai atspindi atliekamą veiklą, taip tapdami dar labiau pastebimi klientų ir partnerių.

 

DABARTIS

UAB PrintPlius LT šiuo metu yra dinamiška, nuolat auganti kompanija, galinti pasiūlyti beveik visus kliento poreikius atitinkančią produkciją. Mūsų tikslas – patenkinti klientai, o tai užtikrinti padeda:

  • 400 kv. m. sandėliai;
  • Daugiau negu 1700 skirtingų rūšių prekių;
  • Nuolat atnaujinami likučiai;
  • Techninis serviso centras;
  • Kasdien tobulinamos klientų aptarnavimo sistemos;
  • Visada pasiruošę padėti darbuotojai;


IMG_20200824_152325.jpg
IMG_20200824_152500.jpg
IMG_20200824_152543.jpg
IMG_20200824_152613.jpg


REKVIZITAI

UAB „PrintPlius LT“
Įmonės kodas 145773675
PVM mokėtojo kodas 457736716
Algirdo Juliaus Greimo g. 77, Šiauliai
Sąskaitos Nr. LT577044090102032449
AB SEB bankas (banko kodas 70440)
Tel.: 841 429513
Mob. tel.: 8 687 50505
[email protected]