Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

Naujausi įrašai

.

Rodoma 1-12 iš 14 prekės(-ių)

Eiliškumas:
Automatinis prisegamas rašiklis Forpus
Paskutinė prekė
Greitai džiūstantis alkoholio pagrindu pagamintas korekcinis skystis. Dangtelis su šepetėliu. Puikiai dengia visų rūšių rašalą ant įvairaus popieriaus. 20 ml
Paskutinė prekė
Rašiklį laikiklyje galima laikyti horizontaliai ir vertikaliai. Laikiklio dugnas padengtas specialia medžiaga, dėl kurios laikiklis yra stabilus.
Paskutinė prekė
Juodiems grafitiniams pieštukams. Pagamintas iš aukštos kokybės polimero. 57mm x 22mm x 10mm
Paskutinė prekė
Lygus skaidrus korpusas su grioveliu pirštui. Smulkus, lygus rašymas. Rašiklio galiuko plotis 0,5 mm.
Paskutinė prekė
Įtraukiamas gelinis rašiklis. Labai ergonomiška ir patogi pirštų atrama bei rašiklio korpusas. Originalus dizainas ir labai tvirtas spaustukas. Linijos storis - 0,7 mm .
Paskutinė prekė
Patikimas ir patogus žymeklis. Elegantiškas korpusas su spaustuku ant dangtelio. Ryškios blizgios spalvos. Naudojamas ant popieriaus. Linijos plotis 2-5 mm.
Paskutinė prekė
Šie BIC XL žymeklis yra puikus produktas, skirtas ryškiai paryškinti popierių, fotokopijas ar faksogramas. Ypač didelis antgalis suteikia greito ir lengvo padengimo galią ir padeda lengvai rasti svarbią informaciją.
BIC "Soft Feel Clic Grip" rašiklis sukurtas taip, kad būtų patogu rašyti. Tai vidutinio ryškumo, įtraukiamas rašiklis su lengvai naudojama "clic" sistema.
K15 su blizgiu korpusu, pagamintu iš neskaidraus plastiko. Tvirtas spaustukas ir mygtukas yra pagaminti iš blizgaus metalo.
Šis grafitinis pieštukas visada buvo aukščiausios klasės, nes jis pagamintas iš sintetinės dervos ir jame nėra medienos. Dėl išskirtinio aukštųjų technologijų keturių rūšių išspaudimo gamybos proceso jie yra visapusiškai geresni...
Korekcinė juosta greitam ir tiksliam teksto taisymui. Puikiai padengia bet kokio tipo rašalą ant bet kokio tipo popieriaus. Permatomas dėklas leidžia kontroliuoti likusią juostelę. Vienkartinė. Horizontalus juostos padavimas.