Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

Naujausi įrašai

.

Rodoma 1-12 iš 16 prekės(-ių)

Eiliškumas:
Susegimo pajėgumas: 20 lapai Produkto spalva: Juoda Kniedžių tipas: Standartinė kniedė
Paskutinė prekė
Kiekis pakuotėje: 1000 vnt. Sąsagėlių dydis: 24/6 Prekės ženklas: Forpus
Paskutinė prekė
Galima pramušti iki 30 lapų. Mušamų skylių skersmuo 5,5 mm. Atstumas tarp skylių 80 mm. Laikiklis įdėto lapo formatui nustatyti (kad pramušamos skylutės būtų lapo centre). Pagaminta iš metalo.
Paskutinė prekė
Skaičiuotuvas "Forpus", LCD 8 skaitmenų ekranas, Dvigubas maitinimas: baterija + saulės elementai, Metalinė klaviatūros danga.
Paskutinė prekė
Kiekis pakuotėje: 1000 vnt. Sąsagėlių dydis: 26/6 Prekės ženklas: Leitz
Paskutinė prekė
Ergonomiška forma ir aštrūs ašmenys. Dviejų diametrų pieštukai. Išimamas konteineris. Spalva parenkama atsitiktiniu būdu.
Paskutinė prekė
Paskutinė prekė
Popieriaus spaustukai pagaminti iš aukštos kokybės plieno, nikeliuoti.
Paskutinė prekė
Iš aukštos kokybės plieno pagaminti spaustukai, skirti įvairios apimties popieriui. Juodi, 12 vienetų pakuotėje.
Paskutinė prekė
Ergonomiškai suprojektuotas korpusas puikiai priglunda prie delno, kad būtų patogu laikyti. Lengvai suriša storus dokumentus, iki 16 lapų vienu metu. Spalva parenkama atsitiktiniu būdu.
Paskutinė prekė
Patogus naudoti "Rapid C2" išsegiklis yra neįkainojamas pagalbininkas bet kuriame biure. Plastikinės rankenos pirštams suteikia patogumo ir palengvina naudojimą. Tvirta plieninė konstrukcija su plastikiniu korpusu, žnyplės...
Liniuotė pagaminta iš labai kieto, aukštos kokybės skaidraus plastiko. Skaidri skalė ir nuožulnumas, kad būtų patogu naudoti.