Visos kategorijos

.

.

Rodoma 1-12 iš 20 prekės(-ių)

Eiliškumas:
12 trikampio formos mini pieštukų "Colorino Kids" yra tinkamas rinkinys mažiesiems. Specialiai sukurtas dydis idealiai tinka mažųjų dailininkų rankoms.
Spalvoti pieštukai "Colorino" pasižymi sodriais atspalviais. Spalvotų pieštukų rinkinį sudaro drožtukas, 22 pagrindiniai pieštukai ir 2 originalūs pieštukai (auksinis, sidabrinis).
Mokykliniai pieštukai, pasižymintys puikiu kokybės ir kainos santykiu. Šerdele yra vidutinio kietumo ir yra apsaugota nuo sulūžimo. Rinkinyje yra 12 saldžių pastelinių atspalvių. Kiekvienas pieštukas yra dvipusis, kiekvienoje...
10 spalvų pieštukų rinkinys. Trikampio formos, kad būtų patogu laikyti rankoje. pieštuko skersmuo - 5 mm. Specialiai sukurta mažoms rankoms.
24 spalvų rinkinys. Įvairių spalvų spalvoti pieštukai "BIC Kids Evolution Illusion", kuriuos galima lengvai nuvalyti nepaliekant jokių likučių.
Pastelinių spalvų spalvoti pieštukai, 10 spalvų rinkinys patogioje kartoninėje pakuotėje. Pagaminti iš kokybiškos medienos, lengvai galandami. Stiprus grafitas, galandant nesutrūkinėja ir nelūžta. Pieštukai turi minkštą...
Naujieji "BIC Intensity" spalvinimo pieštukai suaugusiesiems - 24 ryškių atspalvių rinkinys, suteikiantis iliustracijoms gyvybės .
Aukštos kokybės apvalūs 10 metalinių spalvų pieštukai. Puikus rinkinys, kad jūsų piešinys būtų ryškus ir išsiskiriantis.
Pieštukus galima naudoti ne tik kaip įprastą spalvotą pieštuką, bet ir su drėgnu teptuku - vaikai gali sukurti nuostabų akvarelės efektą, puikiai tinkantį eksperimentuojantiems dailininkams.
Naudodami šiuos gražius, intensyvių spalvų trikampius spalvotus pieštukus galite sukurti gražius piešinius arba nuspalvinti paveikslą, kad jis būtų ryškus ir tikroviškas. Colorino Kids rinkinyje yra 24 pieštukai, kurių...
Akvareliniai pieštukai yra labai universalūs. Juos galima naudoti sausus, kaip įprastus spalvotus pieštukus, bet užtenka tik užtepti šiek tiek vandens, kad sukurtumėte skystą akvarelinį paveikslą. Kaip ir visi "Derwent"...
Aukštos kokybės minkšti pieštukai, kurių spalvos sklandžiai perkeliamos ant popieriaus. Rinkinyje yra dvylika pastelinių spalvų, kurių šerdis leidžia lengvai maišyti ir sluoksniuoti spalvas.