Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

Naujausi įrašai

Geriausi spausdintuvai namams

Geriausi spausdintuvai namams

Spausdintuvai 0 Komentatai

Tinkamo spausdintuvo pasirinkimas gali būti sunkus, nes šiandien pasiūla yra didžiulė. Norite įsigyti naują spausdintuvą, bet nežinote iš ko rinktis?  Mes siūlome pasižiūrėti mūsų atrinktus kompaktiškus, daugiafunkcinius bei geriausiai įvertintus naujus spausdintuvus jūsų namams!

Brother MFC-L2710DW - puikiai tinka namams arba nedideliam biurui, kur reikia daugiafunkcinio spausdintuvo. Šį įrenginį paprasta paruošti darbui bei juo naudotis. Atspausdinsite profesionalios kokybės dokumentus, o įdiegta belaidė jungtis leis Jums spausdinti iš mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. Spausdintuvas yra kompaktiškas - jį galite patalpinti ant stalo, be to, įrenginys dirba tyliai, todėl nepertrauks Jūsų darbo. Šį spausdintuvą įsigyti galite čia.

Epson EcoTank L7160 Colour - Naudodami šią penkių rašalo spalvų sistemą, taip pat apimančią juodą  rašalą nuotraukoms ir juodą pigmentinį rašalą, spausdinkite nuotraukas ir dokumentus ant dviejų lapo pusių.  Spausdintuvą galima naudoti su SD kortele, spausdinti be rėmelių, naudoti du popieriaus dėklus ir LCD ekraną. Šį spausdintuvą įsigyti galite čia.

Canon Pixma TS5050  - Spausdinimas namuose be rūpesčių. Greitai pasiekite nuskaitymo, kopijavimo ir spausdinimo funkcijas per lengvai reguliuojamą priekinį skydelį ir 7,5 cm LCD ekraną. Novatoriškas galinis popieriaus tiekimo dėklas suteikia galimybę namuose per 40 sekundžių išspausdinti nuotrauką be rėmelių. PIXMA TS5050 serijos įrenginiai turi integruotą „Wi-Fi“, todėl galite spausdinti iš išmaniojo įrenginio arba kompiuterio per „Android“, „iOS“, „Google Cloud Print“ ir „Windows 10 Mobile“. Be to galite pasidalyti mėgstamiausiomis akimirkomis iš „Wi-Fi“ funkciją turinčio fotoaparato arba naudodami integruotą SD kortelės lizdą. Šį spausdintuvą įsigyti galite čia.
HP NeverStop 1200a - Nespalvotas dažais užpildomas daugiafunkcinis lazerinis spausdintuvas. HP NeverStop lazerinis spausdintuvas yra pirmasis pasaulyje spausdintuvas be kasečių. Naujoji HP spausdinimo be kasečių technologija sukurta tam, kad padėtų dirbti lengviau, išmaniau ir sumažintų dažų papildymo sąnaudas. Tai daugiafunkcinis įrenginys, turintis spausdinimo, kopijavimo, skenavimo funkcijas užtikrins patikimą ir našų darbą. Šį spausdintuvą įsigyti galite čia.

Brother HL-L2310D 32MB- Tylus, kompaktiškas vienspalvis lazerinis spausdintuvas neužima daug vietos, todėl puikiai tinka mažoms erdvėms. Kokybiškai ir itin greitai atspausdinta tekstą. Popieriaus dėklo talpa yra didelė, todėl Jums nereikės nuolat jo pildyti - galėsite daryti kitus svarbius darbus. Šį spausdintuvą įsigyti galite čia.

Palikite savo atsakymą

*
**Nėra paskelbtas
*Svetainės adresas su http://
*