Visos kategorijos

.

.

GERA KAINA

Spausdintuvas Brother MFC-J5340DW, A3

Jums grįš 148 Print+ taškai

A3 formato galimybė leidžia be jokių rūpesčių spausdinti įvairius A3, taip pat A4 formato spalvotus dokumentus, užtikrinant aukštą kokybę, didelį spausdinimo greitį ir mažas eksploatacines išlaidas.

Pristatymas Kaina Likutis
4 - 6 d.d.
210,63 €
3
2 - 3 d.d.
212,44 €
5
Teirautis

Susije Produktai
Produktas išsamiau
#MFCJ5340DW

MPN
MFCJ5340DWRE1
Paskirtis
Namų vartotojui ir smulkiam verslui
Spausdinimo būdas
Rašalinis
Spalvotas spausdinimas
Taip
Nespalvoto spausdinimo greitis
22 ppm
Spalvoto spausdinimo greitis
20 ppm
Spausdinimo formatas
A3 A4
Skenavimas
Taip
Kopijavimas
Taip
Dvipusis spausdinimas
Taip
Faksas
Taip
Pajungimo sąsaja
LAN (tinklas) USB WiFi
Standartinė padavimo talpa (lapai)
250
Skenavimo raiška (dpi)
600 x 600
Spausdinimo raiška (dpi)
4,800 x 1,200
Garantija (mėn)
36
Dvipusis skenavimas
Taip
Automatinis dokumentų tiektuvas (ADF)
Taip

 

ean13
4977766817790
Aprašymas

Profesionalus A3 MFC-J5340DW daugiafunkcinis spausdintuvas sukurtas taip, kad ilgai tarnautų ir atitiktų reiklių mažų biurų ir verslo darbo grupių poreikius.

A3 formato galimybė leidžia be jokių rūpesčių spausdinti įvairius A3, taip pat A4 formato spalvotus dokumentus, užtikrinant aukštą kokybę, didelį spausdinimo greitį ir mažas eksploatacines išlaidas. Šis daugiafunkcinis įrenginys siūlo spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo ir faksogramų siuntimo funkcijas. Spausdinkite iš savo darbo vietos, susitikimų kambaryje arba iš mobiliojo įrenginio belaidžiu ryšiu.

 

Žmonės prie stalo

Spausdinkite didesniu formatu

Padarykite savo dokumentus labiau įsimintinus spausdindami juos A3 formatu. Su spalvoto A3 spausdinimo galimybėmis jūsų svarbi mokymo medžiaga ar pristatymo dokumentai išsiskirs ir gali būti lengviau įsisavinami, kad sulauktumėte daugiau skaitytojo susidomėjimo. Atspausdinę A3 formato dokumentus namuose galėsite geriau valdyti užduočių terminus ir išplėsti savo galimybes.

Moteris dirbanti su kompiuteriu

Visada dirbkite prisijungę

Kad galėtumėte naudotis MFC-J5340DW, jums nereikia tiesiog sėdėti prie savo stalo ar net šalia spausdintuvo. Naudodamiesi įvairiomis ryšio galimybėmis galite spausdinti bet kur biure / namuose – ir net iš savo mobiliojo telefono belaidžiu ryšiu.

Atsisiuntę "Brother Mobile Connect" programėlę galite pasiekti daugybę funkcijų – nuo spausdinimo užduočių siuntimo iki rašalo lygio tikrinimo ir, prireikus, eksploatacinių medžiagų užsakymo.

Spausdinimo galvutės struktūra

Padidinkite spausdinimo greitį naudodami naują "Brother MAXIDRIVE" spausdinimo technologiją

Naujai sukurta didelės galios spausdinimo galvutė leidžia žymiai padidinti spausdinimo greitį ir sutaupyti laiko spausdinant verslo dokumentus. Ne tik padidintas greitis, bet ir ši nauja spausdinimo galvutė yra labai patvari ir spausdina itin aukšta kokybe, todėl jūsų spausdinimo rezultatai yra profesionalūs.

Spausdintuvas baltame fone

Sukurtas taip, kad ilgai tarnautų

Jums reikia įrenginio, kuriuo galite pasitikėti. Šie A3 formato profesionalūs daugiafunkciai įrenginiai buvo sukurti kaip tvirti verslo įrenginiai, užtikrinantys greitą, saugią ir profesionalią kokybę, atitinkančią augančius jūsų verslo poreikius.

Atidarytas skaitytuvas

Nuskaitymo technologija, skirta pagerinti darbo eigą, net dirbant nuotoliniu būdu

Kaip daugiafunkcis įrenginys MFC-J5340DW gali daug daugiau nei spausdinti. Pavyzdžiui, turimos nuskaitymo galimybės gali žymiai padidinti jūsų našumą namuose. Norėdami pagreitinti darbo eigą, dideliu greičiu galite nuskaityti spalvotai arba nespalvotai į kelias paskirties vietas.

Instrukcijos

337946.pngGreitosios parengties vadovas- Lietuvių kalba                                      Download free icon Atsisiuntimai

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

kiti produktai tame pačiame kataloge

Naujausi įrašai, kuriuose minimas produktas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing eli