Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

Nauji partneriai Utenoje!
Platus kasečių pasirinkimas už prieinamą kainą Jūsų mieste!
Dokumentų skaitytuvai!
Palengvinkite kasdienes biuro užduotis su dokumentų skaitytuvu! Nuo šiol reikiamus dokumentus nuskaitykite į kompiuterį, žiniatinklį, tinklą ar USB laikmeną paprasčiau bei greičiau.
Ekonomiški spausdintuvai
Ekonomiški spalvoti Brother lazeriniai spausdintuvai atitinka daugelį aplinkos apsaugos standartų bei pasižymi įtin gera spausdinimo kokybe.
Lipdukų spausdintuvai
Užsiimate smulkiu verslu ar esate kūrybiškas? Siūlome kasdienius darbus palengvinti su etikečių/ lipdukų spausdintuvu. Panaudojimo galimybės be ribės, nuo naudojimo gamybos, sandėliavimo, mažmeninės prekybos srityse iki naudojimo namuose ženklinant įvairius rankdarbius, daiktus ar net produktus.
HP Neverstop spausdintuvai be kasečių!
HP Neverstop lazeriniai spausdintuvai yra pirmieji pasaulyje spausdintuvai be kasečių. Naujoji HP spausdinimo be kasečių technologija sukurta tam, kad padėtų dirbti lengviau, išmaniau ir sumažintų dažų papildymo sąnaudas.
Geriausi spausdintuvai namams
Tinkamo spausdintuvo pasirinkimas gali būti sunkus, nes šiandien pasiūla yra didžiulė. Norite įsigyti naują spausdintuvą, bet nežinote iš ko rinktis? Mes siūlome pasižiūrėti mūsų atrinktus kompaktiškus, daugiafunkcinius bei geriausiai įvertintus naujus spausdintuvus jūsų namams!