Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

Profesionalūs Brother spausdintuvai
Visiškai naujas „Brother“ profesionalus A4 formato spalvotas lazerių asortimentas siūlo biuro darbuotojams profesionalios kokybės spausdinimą kompaktiškame, lengvai naudojamame įrenginyje.
Spausdintuvai verslui
Kaip išsirinkti spausdintuvą kuris geriausiai atitiktų Jūsų poreikius? Svarbiausia pirma atsakyti į esminius klausimus: Ar Jums reikalingas spalvotas spausdinimas, Skenavimo ir kopijavimo funkcijos, automatinis dokumentų tiektuvas ir bevielio jungiamumo galimybė.
Nauji Brother PocketJet spausdintuvai jau pas mus
Brother PJ mobiliųjų spausdintuvų asortimentas pagaliau siūlo įmonėms patikimą būdą spausdinti aukštos kokybės A4 formato dokumentus, kad ir kada jų prireiktų. Keliaudami spausdinkite pasiūlymus, sąskaitas faktūras ir kitas ataskaitas ir supaprastinkite pardavimų, paslaugų, logistikos, pristatymo ir skubios pagalbos paslaugų sektorių darbą.
♻️ Kasečių utilizavimas
Kviečiame prisidėti prie aplinkosaugos ir Nemokamai grąžinti Originalias HP, Samsung ir Brother kasetes gamintojams, jų perdirbimui.
BROTHER spausdintuvų naujienos!
Dėl novatoriškos inžinerijos naujoji patentuota "MAXIDRIVE" spausdinimo mikroschema naudoja unikalią dvigubos transformacijos pjezoelektrinę sistemą, kuri išskiria rašalą dideliu galingumu ir užtikrina:
Lipdukų spausdintuvai Jums
Lipdukų spausdintuvai Jūsų verslui ir namams