Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

.

Spausdintuvas Brother HL-L5100DNT

HL- L5100DNT spausdintuvas su pagerintomis popieriaus tvarkymo galimybėmis leis pasiekti stulbinančių rezultatų. Galimybė naudoti papildomas didelės išeigos tonerio kasetes leis dar labiau sumažinti Jūsų išlaidas, todėl šis spausdintuvas yra idealus partneris Jūsų verslui. 

Automatinis dvipusis spausdinimas ir net 820 lapų bendra popieriaus įvestis.

Pristatymas Kaina Likutis
2 - 3 d.d.
425,88 €
4
4 - 6 d.d.
425,88 €
4


  Privatumo politika

(Asmens duomenų saugumas - vienas svarbiausių dalykų mums)

  Pirkimo pardavimo taisyklės

(Susipažinkite su Print+ Pirkimo pardavimo taisyklėmis)

  Grąžinimo sąlygos

(Atidžiai perskaitykite grąžinimo sąlygas. Jei turėsite klausimu - kreipkitės)

Susije Produktai
Produktas išsamiau
#HLL5100DNT

MPN
HLL5100DNTZW1
Būklė
Naujas
Paskirtis
Namų vartotojui ir smulkiam verslui
Spausdinimo būdas
Lazerinis
Spalvotas spausdinimas
Ne
Nespalvoto spausdinimo greitis
40 ppm
Spausdinimo formatas
A4
Skenavimas
Ne
Kopijavimas
Ne
Dvipusis spausdinimas
Taip
Faksas
Ne
Pajungimo sąsaja
LAN (tinklas) USB
Standartinė padavimo talpa (lapai)
250 520
Nuotraukų spausdinimas
Ne
Spausdinimas iš atminties kortelės
Ne
Palaikoma operacinė sistema
Linux OS X Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows XP
Spausdinimo raiška (dpi)
1,200 x 1,200
Garantija (mėn)
36
Dvipusis skenavimas
Ne
Matmenys
373 (plotis) x 388 (gylis) x 255 (aukštis) mm
Komplektacija
Maitinimo laidas, produkto saugos vadovase, programos diskas, eksploatacinės medžiagos, garantijos kortelė, greitosios parengties vadovas

 

ean13
497776675333
Aprašymas

Įrenginys skirtas naudoti greito darbo biuro aplinkoje, talpina 820 lapų ir spausdina labai sparčiai - iki 40 psl. per minutę greičiu su automatiniu dvipusiu spausdinimu. Galima įsigyti įvairių originalių "Brother" kasečių, kurios užtikrina didelę rašalo išeigą, kad spausdintumėte ilgiau ir sumažintumėte išlaidas spausdinimui. Taip pat yra įvairių bokštelių dėklų, kad būtų galima maksimaliai sutalpinti įeinantį popierių, o tai reiškia, kad mažiau laiko sugaištama kraunant popieriaus dėklus ir užtikrinant sklandų spausdinimo užduočių vykdymą.

  

Patikimumas ir saugumas

Kurdama šį įrenginį "Brother" atliko daug tyrimų ir bandymų, kad užtikrintų, jog jis gali patenkinti reiklios darbo aplinkos poreikius. Šis aparatas taip pat sukurtas taip, kad užtikrintų aukščiausio lygio saugumą - jame įdiegta saugi funkcija Lock 3.0 ir 802.1X tinklo apsauga, taip pat interneto protokolo apsauga (IPsec), kad galėtumėte būti visiškai ramūs.

   

                  

Brother laser printer 5000 series

Padidinkite našumą ir sumažinkite spausdinimo išlaidas

Universalus popieriaus tvarkymas suteikia galimybę pridėti keletą apatinių popieriaus dėklų. Tai užtikrina didžiausią prietaiso darbinės būsenos periodą, mažiau laiko praleidžiama papildant popieriaus dėklus popieriumi ir ieškant atspausdintų dokumentų. Naudojant papildomas didelės išeigos tonerio kasetes produktyvumas tampa didesnis, o bendrosios spausdinimo išlaidos sumažėja.
Brother laser printer 5000 series

Didesnis patikimumas

Sukurtas ilgiau tarnauti ir patenkinti didesnius spausdinimo poreikius, L5000 spausdintuvų asortimentas buvo visiškai pakeistas ir nuo šiol gali pasigirti puikia surinkimo kokybe, yra netgi atsparesnis ir tarnauja ilgiau.
 

Brother laser printer 5000 series

Didesnis saugumas

Šiandieninėje verslo aplinkoje mes suprantame, kad organizacijos reikalauja aukščiausio saugumo lygio.  Siekiant tai užtikrinti, L5000 spausdintuvų asortimentas yra aprūpintas saugos funkcijos užraktu 3.0, 802.1x ir interneto protokolo apsauga (IPsec). Šie spausdintuvai taip pat gali pasigirti Print Archive, Secure Reset, Certificate Management funkcionalumu.

Brother laser printer 5000 series

Brother lankstūs spausdinimo sprendimai

Mūsų L5000 spausdintuvų asortimentas sukurtas taip, kad nematomai integruotųsi į Jūsų verslą ir patenkintų visus Jūsų poreikius. Spausdintuvai suderinami su įvairiomis spausdinimo programomis ir paslaugomis, todėl Brother sprendimai suteikia galimybę maksimaliai padidinti spausdinimo efektyvumą ir sumažinti išlaidas, specialiai prisitaikant prie Jūsų poreikių.
 

Instrukcijos

337946.png Greitosios parengties vadovas- Lietuvių kalba                                           Download free icon Atsisiuntimai

 

337946.png Duomenų lapas- Anglų kalba           

 

337946.png Naudotojo vadovas- Lietuvių kalba                                    

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

kiti produktai tame pačiame kataloge