Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

Naujausi įrašai

Spausdintuvai nuo 2,38€

Spausdintuvai 0 Komentarai
Kalbant apie produktyvumą, visi sutinkame, kad bandydami sutaisyti sugedusį spausdintuvą problemą išspęsite tik trumpam laikui. Dirbdami su tinkamomis priemonėmis ne tik greičiau atliksite darbą, bet ir padidinsite produktyvumą bei efektyvumą.
Tačiau investuoti į naują įrenginį šiuo metu negalite?  Siūlome naują paslaugą, įsigyti įrenginius išsimokėtinai!
Galite pasirinkti jums labiausiai tinkantį lizingo sutarties terminą ar įmokos dydį. Visa mokėtina suma išdėstoma pagal jūsų pasirinktą mokėjimų grafiką. Galėsite pasinaudoti savo teise grąžinti visą ar dalį suteiktos paskolos sumos anksčiau nustatyto termino. 

Sutarties sudarymas užtruks vos keletą minučių, sutartį galėsite sudaryti neišėję iš namų – internetu. Pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku.

Lizingas be pabrangimo atsiskaitant per 3, 6, 10, 12, 24, 36 mėn., mokėjimo atidėjimas 3 mėn. perkant išsimokėtinai ir pan.

Brother HL-L2350DW
Kompaktiškas spausdintuvas su automatiniu 2-pusiu spausdinimu, puikus ir ekonomiškas pagalbininkas spausdinant dokumentus.
Kaina perkant iš karto 120,13 €
Pirkti
Brother DCP-T220
Ekonomiškiausias rašalinis spausdintuvas namams! Pamirškite brangias ir mažo resurso kasetes, pildykite spausdintuvą rašalu.
Kaina perkant iš karto 120,13 €
Pirkti
Canon Pixma TS5151
Reikia išmanaus ir kompaktiško spausdintuvo namams ar studentams? 40 proc. mažesnis už ankstesnius modelius trys viename įrenginys.
Kaina perkant iš karto 83,85 €
Pirkti
Epson Ecotank L3250
Šis spausdintuvas tobulai tinka tiems, kurie nori mėgautis aukštos kokybės spaudiniais už mažą puslapio kainą. Sutaupykite iki 90% spausdinimo išlaidų.
Kaina perkant iš karto 272,56 €
Pirkti