Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

Naujausi įrašai

TOP spausdintuvai

Spausdintuvai 0 Komentarai

  

Pristatome 2022 metų TOP 10 populiariausius spausdintuvus pagal pardavimų kiekį:

     1.      Brother DCP-1610W -  kompaktiškas ir patikimas, tuo pačiu suteikiantis galimybę naudotis įvairiomis funkcijomis belaidžiu ryšiu. Šis prietaisas, puikiai tinkantis nedideliam namuose įrengtam biurui. Spausdintuvas pasižymi 150 lapų popieriaus dėklu ir lengvai keičiamomis kasetėmis.

     

      2.      Brother DCP-L2550DN - yra sukurtas taip, kad jį parengti darbui tinkle bei pradėti naudotis galima per kelias minutes, spausdintuvas puikiai tinka namams arba nedideliam biurui. Modelyje yra daugybė laiką taupančių funkcijų, įskaitant didelį 50 lapų automatinį dokumentų tiektuvą (ADF).

     3.      Brother HL-L2350DW - Vienspalvis lazerinis spausdintuvas yra kompaktiškas, todėl jį galima laikyti ant stalo neužimant daug darbo vietos. Integruotas Automatinis 2-pusis spausdinimas ir belaidis ryšys. Spausdina net iki 30ppm greičiu.

      4.      Brother DCP-L2530DW - vienas iš greičiausių, efektyviausių "3-in-1" spausdintuvų. Naudodami didelio našumo dažų kasetes, sumažinsite savo išlaidas. Geriausias kainos ir kokybės santykis garantuotas! Dvipusis spausdinimas ir iki 30ppm spausdinimo greitis.

       5.      Canon I-Sensys MF237w - A4 formato vienspalvis lazerinis spausdintuvas gali suteikti viską, ko reikia jūsų mažam biurui. Su belaidžiu ryšiu galėsite lengvai spausdinti, skenuoti, kopijuoti ir siųsti faksogramas iš kompiuterių, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų.
 6.      Brother MFC-L2710DW - spausdintuvas yra kompaktiškas - jį galite patalpinti ant stalo, be to, įrenginys dirba tyliai, todėl nepertrauks Jūsų darbo. Automatinis 2-pusis spausdinimas, spausdinimo greitis iki 30 lapų/ min ir integruota ADF funkcija, su kuria vienu metu nuskenuosite net iki 50 lapų vienu metu!
 7.      Brother DCP-L3550CDW - šis "trys viename" spalvotas aparatas pasižymi daugybe funkcijų, be to, siūlo didelį lankstumą viename tyliame ir kompaktiškame įrenginyje. Automatinis 2-pusis spausdinimas ir automatinio dokumentų tiektuvo funkcija.
 8.      Brother HL-L2310D - efektyvus mažų biurų spausdintuvas. Jums patiks aiškus, kokybiškai ir itin greitai atspausdintas tekstas. Popieriaus dėklo talpa yra didelė, todėl Jums nereikės nuolat jo pildyti - galėsite daryti kitus svarbius darbus. Automatinis 2-pusis spausdinimas.

 9.      Brother DCP-L2510D -  sukurtas taip, kad jį būtų galima parengti darbui per kelias minutes, jis spausdina dideliu, iki 30 psl./min. greičiu, yra 250 lapų popieriaus įvestis. Kartu su kopijavimo ir nuskaitymo funkcijomis, tai yra vienas kompaktiškas stalinis įrenginys.

 10.      Brother MFC-L8690CDW - profesionalus, spalvotas lazerinis spausdintuvas su įdiegtomis mobiliomis ir debesijos prisijungimo galimybėmis - jis puikiai įsilies į Jūsų biuro darbą. Su automatiniu dokumentų tiektuvu, vienu metu galite nukopijuoti, net iki 50 lapų vienu metu.