Visos kategorijos

.

Naujausi įrašai

Nauji Brother PocketJet spausdintuvai jau pas mus

Spausdintuvai 0 Komentarai

 

  

Beveik 30 metų "Brother PocketJet" nustatė aukštą nešiojamųjų terminių spausdintuvų standartą. O "PocketJet 8" mobilusis terminis spausdintuvas siūlo dar daugiau - didesnį spausdinimo greitį, platesnes ryšio galimybes, geresnę kokybę ir platesnes popieriaus bei etikečių galimybes. Visa tai, išlaikant tokį pat kompaktišką dydį, kad būtų galima dirbti su įvairiais esamais "Brother PocketJet 7" spausdintuvų laikikliais ir priedais. "Brother PocketJet 8" yra pasiruošęs spausdinti praktiškai visur, kur jums reikia. Prisisekite - tai nešiojamasis terminis spausdintuvas, pasirengęs spausdinti tokiu greičiu, kokio jums reikia!

Nuo įjungimo iki spausdinimo - vos kelios sekundės. Įjunkite aukštesnę pavarą, naudodami greitą ir aukštos kokybės spausdinimą visoms detalėms ir smulkiems šriftams. Nešiojamieji terminiai spausdintuvai "Brother PocketJet 8" užtikrina bekompromisę viso puslapio kokybę ir papildomą ridą, kad galėtumėte dirbti greičiau.

Pakelkite savo 8 x 11 colių terminį spausdintuvą į kitą lygį, sukurdami jums reikalingą "PocketJet" spausdintuvą. Dėl lengvos, bet galingos konstrukcijos, ilgai veikiančio akumuliatoriaus, daugiau laikmenų parinkčių, paruoštos programinės įrangos ir įvairių laikiklių bei priedų galite visiškai pritaikyti "Brother PocketJet 8" savo produktyvumui.

Atsisakykite netvarkingų kabelių su šiuo nešiojamuoju spausdintuvu USB-C jungtimi maitinimui ir ryšiui arba spausdinkite be laidų naudodami "Wi-Fi" arba "Bluetooth" belaidę technologiją. Be to, suderinamumas su keliomis operacinėmis sistemomis, "AirPrint®" ir "Print Service Plug-in" parinktys palengvina šio nešiojamojo terminio spausdintuvo spausdinimą iš esamų sistemų.

  

BROTHER PJ-822

BROTHER PJ-823

BROTHER PJ-862

Mobilusis spausdintuvas Žmogus rankoje laiko atspausdintą dokumentą

PJ-822 su USB jungtimi siūlo mobilųjį A4 spausdinimo sprendimą. 203x200dpi raiškos terminio spausdinimo technologija sukuria aiškų tekstą iki 13,5 puslapių per minutę spausdinimo greičiu.

Kompaktiškas PJ-823 A4 formato mobilus spausdintuvas jungiamas USB jungtimi. 300x300dpi terminio spausdinimo technologija sukuria aukštos raiškos, aiškų tekstą iki 13,5 puslapių per minutę greičiu.

PJ-862 palaiko ir įkrovimą, ir duomenų perdavimą per USB-C, taip pat „Bluetooth“ ir „WiFi“ ryšį. 203x200dpi terminio spausdinimo technologija.

 

Keliaudami spausdinkite pasiūlymus, sąskaitas faktūras ir kitas ataskaitas ir supaprastinkite pardavimų, paslaugų, logistikos, pristatymo ir skubios pagalbos paslaugų sektorių darbą.

 

                                   

  

Mobilusis spausdintuvas

Aukštos kokybės spausdinimas A4 formatu keliaujant

Brother PJ mobiliųjų spausdintuvų asortimentas pagaliau siūlo įmonėms patikimą būdą spausdinti aukštos kokybės A4 formato dokumentus, kad ir kada jų prireiktų. Dėl tiesioginio terminio spausdinimo ši technologija daugelio nuomone yra vienintelis patikimas sprendimas mobiliosioms spausdinimo programoms. Ir kadangi nenaudojamas rašalas, dažai ar juostelės, tai užtikrina, kad darbuotojams nereikės rūpintis brangiomis eksploatacinėmis medžiagomis joms pasibaigus – vienintelės naudojamos eksploatacinės medžiagos yra pats popierius.

Mobiliojo spausdintuvo išmatavimai

Kompaktiškas ir lengvas

Nepaisant neįtikėtinai mažo dydžio ir lengvo dizaino, kūrimo ir gamybos procese pagrindinis dėmesys buvo skiriamas patvaraus, profesionalaus spausdintuvo, kurį galima nešiotis portfelyje ar kompiuterio krepšyje, arba stacionariai montuoti transporto priemonėje, gamybai.

Žmogus rankoje laikantis dokumentą ir mobilųjį įrenginį

Integruokite spausdinimą į esamas mobiliąsias programėles ir programinę įrangą

Įgalinti spausdinimą esamose programėlėse ar programinėje įrangoje buvo sudėtinga užduotis.

Tačiau „Brother“ turi ne tik standartines „Windows®“, „Mac“ ir „Linux“ spausdintuvo tvarkykles, bet ir daugybę SDK (programinės įrangos kūrimo rinkinių), leidžiančių kūrėjams lengvai pridėti spausdinimo galimybes prie esamų sprendimų arba greitai ir efektyviai kurti naujas spausdinimo programėles.

SPrograminės įrangos kūrimo rinkiniai yra skirti „iOS“, „Android“ ir „Windows®“ operacinėms sistemoms.

Palikite savo atsakymą

*
**Nėra paskelbtas
*Svetainės adresas su http://
*