Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

.

Lipdukų spausdintuvas Brother PT-E300VP

Elektros ir duomenų perdavimo instaliacijose labai svarbus yra aiškus ir tvirtas ženklinimas, o P-touch E300VP modelis su nešiojimo dėklu buvo sukurtas šiam procesui atlikti lengviau nei bet kada anksčiau.

Pristatymas Kaina Likutis
1 - 2 d.d.
96,99 €
3


  Privatumo politika

(Asmens duomenų saugumas - vienas svarbiausių dalykų mums)

  Pirkimo pardavimo taisyklės

(Susipažinkite su Print+ Pirkimo pardavimo taisyklėmis)

  Grąžinimo sąlygos

(Atidžiai perskaitykite grąžinimo sąlygas. Jei turėsite klausimu - kreipkitės)

Produktas išsamiau
#PTE300VP

MPN
PTE300VPZW1
Būklė
Naujas
Paskirtis
Smulkiam verslui Stambiam verslui

 

ean13
4977766728461
Aprašymas

PT-E300VP pramoninis ženklinimo aparatas su nešiojimo dėklu ir kintamos srovės adapteriu

P-touch E300VP modelis yra paprastas naudotis, su dideliu apšviečiamu LCD ekranu, kompiuterio tipo klaviatūra ir apsaugine rankena naudojimuisi viena ar abiejomis rankomis. Komplekte yra įkraunama ličio jonų baterija, kad Jūs visda būtumėte pasiruošę ženklinimo darbams. Guminės apsaugos saugo P-touch E300VP prietaisą nuo sutrenkimų.

Išmanieji etikečių panaudojimo mygtukai padeda naršyti prietaise ir įvesti keletą paprastų maketavimo nustatymų kiekvienam ženklinimo darbui, siekiant individualiai pritaikyti etiketes beveik bet kokio dydžio kabeliams/laidams, priekinėms plokštelėms, komutacinėms panelėms, komutaciniams blokams arba kitiems pramonėje naudojamiems daiktams paženklinti. P-touch E300VP pasižymi išmania šrifto nustatymo technologija, kurios dėka spausdina aukštos kokybės, aiškiai suformotus ženklus, kurie yra automatiškai parenkami, siekiant atitikti tinkamą etiketės dydį.

P-touch E300 spausdintuvas naudoja Brother TZe juosteles, kurios komplektuojamos kartu su lengvai įmontuojama, naudojimui greitai paruošiama kasete. Naudodama inovatyvaus laminavimo terminio perdavimo spausdinimo variklį su išmania stebėjimo technologija, ženklinimo sistema atlieka automatinius vaizdo gavimo nustatymus, kurie kiekvieną kartą padeda atspausdinti puikiai laminuotas etiketes, kurios yra atsparios blukimui, braižymuisi, temperatūrų poveikiui,stiprioms cheminėms medžiagoms ir drėgmei.

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

kiti produktai tame pačiame kataloge