Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

Naujausi įrašai

BROTHER spausdintuvų naujienos!

Spausdintuvai 0 Komentarai

 

BROTHER spausdintuvai su naujausia "MAXIDRIVE" spausdinimo technologija

 

 

"MAXIDRIVE" technologija?

Tai naujai sukurta didelės galios spausdinimo galvutė leidžia žymiai padidinti spausdinimo greitį ir sutaupyti laiko spausdinant verslo dokumentus. Ne tik padidintas greitis, bet ir ši nauja spausdinimo galvutė yra labai patvari ir spausdina itin aukšta kokybe, todėl jūsų spausdinimo rezultatai yra profesionalūs.

Aukščiausios kokybės spalvotas spausdinimas. Sukurtas taip, kad ilgai veiktų.

Naujos kartos pažangi "MAXIDRIVE" spausdinimo galvutės technologija

Tvirtas ir patvarus dizainas sukurtas taip, kad ilgai tarnautų

Verslo apsaugos funkcijos kaip standartinės funkcijos

Universalus ir ekonomiškas, A3 formato daugiafunkcinių spausdintuvų asortimentas, siūlantis mažiems biurams profesionalios kokybės spausdinimą su mažomis eksploatacinėmis išlaidomis.

Naujausias „Brother“ spausdintuvas leidžia mažoms biuro darbo grupėms naudotis dideliu „Brother“ spausdinimo greičiu, profesionalios kokybės spausdinimu ir patikimumu, neužimant daug vietos ir nepatiriant didelių sąnaudų. Visiškai naujas asortimentas turi A3 formato spausdinimo pranašumą ir pasižymi aukštomis specifikacijomis, todėl jis yra puikus biuro partneris.

Naujų ir patobulintų „Brother“ A3 rašalinių spausdintuvų asortimente yra daugybė naujų funkcijų, didelės rašalo kasečių išeigos ir mažesnės eksploatacijos išlaidos. Didelis spausdinimo greitis, spausdinimas be problemų ir gerokai patobulintas popieriaus tvarkymas leidžia šiems naujiems įrenginiams patenkinti kasdienius naudotojų poreikius ir spausdinti profesionaliai.

BROTHER MFC-J6940DW

Greitas automatinis dvipusis A3 spausdinimas su 2 x 250 A3 formato popieriaus dėklais, 100 lapų A3 rankinio padavimo dėklu, dideliu 8,8 cm spalvotu jutikliniu ekranu, dvipusio A3/A4 nuskaitymo parinktimi ir NFC galimybe. Reiklių mažų biurų ir verslo darbo grupių poreikių patenkinimas.

  • Belaidžio ryšio piktograma
  • Didelės spartos USB 2.0 jungties sąsaja
  • Mopria logotipas
  • "Brother Mobile Connect"

BROTHER MFC-J6955DW

Naujausia spausdinimo galvutės technologija užtikrina didelį spausdinimo greitį ir patvarų aukščiausios kokybės spausdinimą, kuriuo gali pasikliauti jūsų verslas. Šis energiją taupantis verslo rašalinis spausdintuvas yra puikus pasirinkimas verslui, kuriam reikalingas tvirtas ir patikimas spausdinimo sprendimas.

  • Belaidžio ryšio piktograma
  • Didelės spartos USB 2.0 jungties sąsaja
  • "Brother Mobile Connect"
  • Brother logotipas

Spausdinkite ir skenuokite ilgiau

Standartiškai naudojant didelę iki 500 lapų popieriaus įvestį, jums nereikės gaišti tiek daug laiko pildant popieriaus dėklą, todėl galėsite susikoncentruoti į kasdienes biuro užduotis.

Ekologiškesnis spausdinimas verslui

Kadangi nereikia šildyti, sunaudojama mažiau energijos, o jūsų verslui užtikrinama aukšta spausdinimo kokybė ir didelis spausdinimo greitis.

Ekonomiškai efektyvus. Sukurtas darbui

Su daugybe verslo savybių ir funkcijų MFC-J6955DW siūlo greitą ir saugų spausdinimą tiesiogiai naudojant artimojo lauko ryšį (NFC).

Palikite savo atsakymą

*
**Nėra paskelbtas
*Svetainės adresas su http://
*