Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

BROTHER garantinis centras

UAB PrintPlius LT yra oficialus BROTHER spausdinimo įrangos serviso centras Lietuvoje. Atliekame garantinį ir pogarantinį BROTHER spausdintuvų ir kopijavimo aparatų remontą, aprūpiname biurus originaliomis eksploatacinėmis medžiagomis.

Mūsų inžinieriai nuolat kelia kvalifikaciją BROTHER partnerių mokymuose, turi prieigą prie visos reikiamos techninės dokumentacijos, todėl gali įrangos gedimus šalinti profesionaliai ir operatyviai.

Galimybė originalias detales ir eksploatacines medžiagas užsakyti tiesiai iš gamintojo sandėlių leidžia remontą atlikti sklandžiai ir kokybiškai.

Garantinis remontas

Jei Jūsų garantinis įrenginys sugedo, kreipkitės į mus. Nesvarbu kur jį įsigijote – suremontuosime jį nemokamai. Kvalifikuoti inžinieriai pasirūpins, kad jis tarnautų Jums toliau.

Negarantinis remontas

Jei Jūsų įrenginio garantija jau pasibaigė ir jam reikalingas remontas – susisiekite su mumis. Suremontuosime jį naudodami tik originalias detales sertifikuotame Brother serviso centre.

Tvarkyklės

Pakeitėte kompiuterį, ar atnaujinote jo operacinę sistemą ir Jūsų Brother spausdintuvas nebespausdina? Dažniausiai užtenka įdiegti reikiamą tvarkyklę. Visas tvarkykles rasite čia.

Instrukcijos

Jei norite geriau išnaudoti visas Jūsų Brother spausdintuvo galimybes, susipažinkite su jo instrukcija – nustebsite sužinoję kiek daug gali Jūsų Brother.