Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

Naujausi įrašai

Profesionalūs Brother spausdintuvai

Spausdintuvai 0 Komentarai

  

Brother pristato profesionalų spalvotų A4 formato lazerinių spausdintuvų asortimentą

Visiškai naujas „Brother“ profesionalus A4 formato spalvotas lazerių asortimentas siūlo biuro darbuotojams profesionalios kokybės spausdinimą kompaktiškame, lengvai naudojamame įrenginyje.

Brother paskelbė apie savo naujausio produkto pristatymą, kuris padės įmonėms grįžti prie darbų kaip niekada anksčiau. Geriausia iš visų Brother lazerinių spausdintuvų spausdinimo kokybė ir naujoviškas A4 spalvų diapazonas leis įmonėms kurti pagal užsakymą pritaikytus dokumentų valdymo sprendimus ir atlikti išmanias darbo užduotis, kad būtų išlaikomas biuro produktyvumas ir supaprastinami procesai.

Naujajame asortimente taip pat gausu aukštos specifikacijos funkcijų, įskaitant visiškai pritaikomą dėklo sąranką, suasmeninamus ekranus, greito spausdinimo ir nuskaitymo galimybes bei naujausią apsaugą.

 

HL-L9430CDN siūlo didelį spausdinimo greitį iki 40 puslapių per minutę ir dvipusį A4 spausdinimą iki 28 pusių per minutę. Jame yra 8,76 cm spalvotas lietimui jautrus skystųjų kristalų ekranas ir integruotas NFC skaitytuvas, kad būtų patogu vartotojui. Be to, jame galima aparatine įranga padalyti nuskaitytus dokumentus į paketus. Jame yra didelis 520 lapų popieriaus dėklas ir komplekte esantys toneriai, skirti atspausdinti 9 000 nespalvotų puslapių ir 6 500 spalvotų puslapių*. Siekiant optimizuoti darbo eigą, HL-L9430CDN gali būti komplektuojamas su šiais priedais: „Wi-Fi“, segtuvu, pašto dėžute ir papildomais popieriaus dėklais.

 

HL-L9470CDN siūlo tas pačias funkcijas kaip HL-L9430CDN, bet turi dvipusį A4 spausdinimą, galintį atspausdinti iki 40 pusių per minutę. Įrenginyje yra išplėstas išorinis spausdinimo saugojimo įrenginys ir du gaminio atnaujinimai: Secure PrintPlus ir Barcode PrintPlus. Jis taip pat parduodamas su toneriais, su kuriais galima atspausdinti 12 000 nespalvotų puslapių ir 9 000 spalvotų puslapių*. Galimi priedai: „Wi-Fi“, susegimo įtaisas, pašto dėžutė ir papildomi popieriaus dėklai.

 

   

 

MFC-L9630CDN siūlo tą patį kaip HL-L9430CND ir papildomai dvipusį nuskaitymą iki 100 vienspalvių ir spalvotų vaizdų per minutę. Be to, jame yra 17,6 cm spalvotas jutiklinis skystųjų kristalų ekranas ir 100 lapų automatinis dokumentų tiektuvas (ADT).

 

MFC-L9670CDN turi tas pačias funkcijas kaip ir HL-L9470CDN, ir papildomai dvipusį A4 formato nuskaitymą iki 100 ipm nespalvotai ir spalvotai. Jame yra 17,6 cm spalvotas jutiklinis LCD ekranas, specialios vartotojo nuorodos pagrindiniame ekrane ir 100 lapų automatinis dokumentų tiektuvas (ADT). Spausdintuve yra funkcija, leidžianti sustabdyti atliekamą spausdinimo užduotį ir padaryti kito dokumento kopiją. Be to, du gaminio atnaujinimai: Secure PrintPlus ir Barcode PrintPlus. Įrenginio komplekte yra dideli toneriai, su kuriais galima atspausdinti 12 000 nespalvotų puslapių ir 9 000 spalvotų puslapių*, ir jį galima komplektuoti su šiais priedais: „Wi-Fi“ ir papildomais popieriaus dėklais.