Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

Visos kategorijos

.

.

Spausdintuvas Brother VC-500W

Pirmasis įvairiaspalvis kompaktiškas stalinis etikečių spausdintuvas iš Brother yra tikrai revoliucingas gaminys etikečių spausdintuvų, skirtų biurams, rinkoje. Tai pirmas kartas, kai galite spausdinti bet kokių reikiamų spalvų kombinacijų etiketes, todėl jos puikiai tinka dokumentų, bylų ir archyvų kodavimui naudojant spalvas.

Įtraukite daugiaspalvius, nuotraukų kokybės vaizdus, tokius kaip kompanijos logotipai arba darbuotojų bei lankytojų nuotraukos ant saugos leidimų.

Pristatymas Kaina Kiekis
4 - 6 d.d.
118,80 €
0
1 - 2 d.d.
123,97 €
0
2 - 3 d.d.
129,11 €
0


  Privatumo politika

(Asmens duomenų saugumas - vienas svarbiausių dalykų mums)

  Pirkimo pardavimo taisyklės

(Susipažinkite su Print+ Pirkimo pardavimo taisyklėmis)

  Grąžinimo sąlygos

(Atidžiai perskaitykite grąžinimo sąlygas. Jei turėsite klausimu - kreipkitės)

#VC500WZ1

MPN
VC500WZ1
Būklė
Naujas
Paskirtis
Namų vartotojui Smulkiam verslui Stambiam verslui
Pajungimo sąsaja
USB WiFi

 

ean13
4977766779265
A woman chooses different clip art and adds to her label design prior to printing on the Brother Design and Craft label printer

„Color Label Editor“ programėlė iOS/Android programinei įrangai

„Color Label Editor“ programėlėje rasite šimtus iliustracijų, rėmelių, šriftų ir fonų. Arba perkelkite nuotraukas iš savo saugyklos, „Instagram“, ar „Facebook“ ir dar labiau suasmeninkite savo kūrinius. Nemokamai atsisiųskite iš Apple App saugyklos arba Google Play saugyklos

         

        

A woman is wrapping a full colour label printed on the Brother Design and Craft label printer, around a large ampersand character as part of her custom home decoration

Kurkite Jums reikiamo ilgio etiketes

„Design and Craft“ spausdintuvuose yra naudojami ištisiniai ritinėliai patalpinti kasetėje, kurią paprasta įstatyti. Todėl turėsite visišką laisvę kurti ir spausdinti iki 420 mm ilgio etiketes. Be to, įmontuotas rėžtukas kiekvieną kartą užtikrina, kad etiketė bus nukirpta tinkamai.

       

       

Various personalised wedding event prints from the Brother Design and Craft full colour label printer

Žingsnis po žingsnio: vestuvės

Suasmeninus vestuves ir pridėjus papildomų akcentų, ypatingoji Jūsų diena taps dar ypatingesne. Sužinokite, kaip sukurti vietų korteles, atminimo dovanėles svečiams, sodinimo prie stalo planą ir krepšį atvirukams žiūrėdami šį video*.

         

         

A personalised gift bag using printed labels created on the full colour Brother Design and Craft label printer

Žingsnis po žingsnio: gimtadienio dovanų krepšys

Vadovaudamiesi išsamiomis instrukcijomis sukurkite personalizuotą gimtadienio dovanų krepšį ir padarykite įspūdį savo draugams bei šeimai. Video* pamatysite, kaip paprasta naudotis šiuo spausdintuvu.

       

       

A photo frame with 9 individual full colour labels produced on the Brother Design and Craft label printer

Žingsnis po žingsnio: namų dekoravimas

Tegu Jūsų namai tampa išskirtiniais! Šiame video* pateikiamos išsamios instrukcijos, kaip sukurti namų dekoravimui skirtus objektus.

 

* video atsidarys naujame lange.

         

       

A personalised Christmas card using printed full colour labels from the Brother Design and Craft label printer

Visiška kūrybinė laisvė

Spalvotą medžiagą atspausdintą „Design and Craft“ spausdintuvu galite naudoti iškart arba sukurti puikius personalizuotus žymeklius knygoms, nuotraukas ir kitus objektus. Arba naudokite kartu su kitomis rankdarbiams skirtomis medžiagomis kurdami dar sudėtingesnius elementus. Iškirpkite atspausdintas formas ir jas priklijuokite ant savo kūrinių, suteikdami savo rankdarbiams įvairovės.

        

       

VC-500W being used on a computer

PC ir Mac jungtys

USB arba Wi-Fi jungtimis prijunkite įrenginį prie savo kompiuterio, tuomet, „Brother P-touch Editor“ programine įranga skirta etikečių ruošimui, kurkite spalvotas etiketes ir jas spausdinkite. Įkelkite vaizdų, pridėkite rėmelių bei paveikslėlių - būsite tikri, kad Jūsų žinią supras visi. 

         

     

Full colour label printing on the Brother Design and Craft printer, that doesn't require ink

Spausdinkite nenaudodami rašalo

„ZINK® Zero-Ink®“ spausdinimo technologija reiškia, kad specialūs popieriuje esantys kristalai veikiami šilumos sukuria spalvotas etiketes nenaudojant rašalo. Nėra netvarkos ar išvarvėjusio rašalo, todėl tai yra puikus įrenginys rankdarbių užsiėmimams, juo galės naudotis ir kiti būrelio nariai. Daugiau jokio išvarvėjusio rašalo ruošiant projektą. Tai rankdarbių ateitis.

       

      

Five Brother label cassettes of various widths for the Brother Design and Craft label printer

Penkių skirtingų pločių etiketės

Galite rinktis 9, 12, 19, 25 arba 50 mm pločio etiketes. Siauresnės juostos labiau tinka smulkioms detalėms ar raštams, plačios juostos puikiai tinka spausdinant spalvotas nuotraukas. Be to, pasirinkę tinkamą plotį, kerpdami atspausdintus dizainus iššvaistysite mažesnį juostos kiekį.

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

kiti produktai tame pačiame kataloge