Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

.

Pigiausia pagal kaina24.lt

Spausdintuvas HP Color Laser 150nw (4ZB95A)

Šis kompaktiškas spausdintuvas, kartu su originaliomis HP dažų kasetėmis, sukurtas patenkinti visus verslo poreikius - ir yra visada pasirengęs veikti, kai tik Jums reikia.

Pristatymas Kaina Kiekis
2 - 3 d.d.
149,97 €
5


  Privatumo politika

(Asmens duomenų saugumas - vienas svarbiausių dalykų mums)

  Pirkimo pardavimo taisyklės

(Susipažinkite su Print+ Pirkimo pardavimo taisyklėmis)

  Grąžinimo sąlygos

(Atidžiai perskaitykite grąžinimo sąlygas. Jei turėsite klausimu - kreipkitės)

Susije Produktai
Produktas išsamiau
#193015507128

MPN
4ZB95A#B19
Paskirtis
Namų vartotojui
Spausdinimo būdas
Lazerinis
Spalvotas spausdinimas
Taip
Nespalvoto spausdinimo greitis
18 ppm
Spausdinimo formatas
A4
Pajungimo sąsaja
USB, LAN, WIFI
Standartinė padavimo talpa (lapai)
150
Spausdinimo raiška (dpi)
600 x 600 taškai colyje
Garantija (mėn)
12

 

ean13
193015507128
Aprašymas
Tiesioginis spausdinimas naudojant „Apple“ „AirPrint“ yra palaikomas iOS 4,2 arba naujesnėse versijose. Naudokite „AirPrint“ šiose programose, norėdami spausdinti tiesiogiai gaminyje iš „iPad“, „iPhone“ (3GS arba naujesnio) arba „iPod touch“.Pasiekite įspūdingus, profesionalios kokybės rezultatus su šio kompaktišku HP Color Laser 150nw spalvotu lazeriniu spausdintuvu. Spausdinkite nespalvotą spaudą 18 puslapių per minutę (ppm) greičiu (spalvotą - 4 puslapius per minutę). Šis spausdintuvas atsibunda iš miego režimo ir spausdina greičiau nei bet kuris kitas spausdintuvas savo klasėje.

     

HP siūlo daug mobiliųjų ir „ePrint“ sprendimų, kad HP spausdintuve būtų galima įgalinti belaidį spausdinimą iš nešiojamojo ar planšetinio kompiuterio, išmaniojo telefono ar kito mobiliojo prietaiso. Naudokite nemokamą „HP ePrint“ programą dokumentams spausdinti išsiunčiant juos kaip el. laiško priedus gaminio el. pašto adresu iš bet kurio įtaiso su el. paštu. Taip pat lengvai spausdinkite iš stacionaraus arba nešiojamojo „Windows“ arba „Mac“ kompiuterio į bet kurį gaminį, kuriame yra „HP ePrint“. Ši programa leidžia lengvai rasti „HP ePrint“ programą naudojančius gaminius, kurie yra registruoti jūsų „HP Connected“ paskyroje. Pagrindinis HP spausdintuvas gali būti patalpintas biure arba bet kurioje vietoje visame pasaulyje.

       

Tiesioginis spausdinimas naudojant „Apple“ „AirPrint“ yra palaikomas iOS 4,2 arba naujesnėse versijose. Naudokite „AirPrint“ šiose programose, norėdami spausdinti tiesiogiai gaminyje iš „iPad“, „iPhone“ (3GS arba naujesnio) arba „iPod touch“.

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

kiti produktai tame pačiame kataloge