Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

Naujausi įrašai

Ekonomiški spausdintuvai

Spausdintuvai 0 Komentatai

       

Ekonomiški spalvoti Brother lazeriniai spausdintuvai atitinka daugelį aplinkos apsaugos standartų, įskaitant vokišką Blue Angel ir šiaurės šalių Swan. Todėl jūsų verslas bus ne tik efektyvesnis, jis taip pat taupys energiją, mažins poveikį aplinkai ir jūsų išlaidas.

 

HL-L8260CDW belaidžiu spalvotu lazeriniu spausdintuvu paprasta spausdinti bei didinti Jūsų verslo produktyvumą. Su dažų kasetėmis atspausdinsite iki 6500 nespalvotų ir 4000 spalvotų lapų.

 

Brother HL-L8360CDW modelio specifikacijų yra panašios į mažiausio modelio, tačiau šiame modelyje dar yra įmontuotas didelis jutiklinis ekranas spausdintuvo valdymui, belaidis NFC ryšys bei galimybė įstatyti du 500 lapų talpos popieriaus dėklus. Pasirenkamomis ypač didelės talpos dažų kasetėmis atspausdinsite iki 6500 nespalvotų ir 4000 spalvotų puslapių.

 

HL-L9310CDW modelio saugumo galimybės užtikrins visišką spausdintuvo kontrolę. Kartu su ilgesnio vartojimo kasetėmis pasieksite didesnį darbo našumą ir mažiau laiko praleisite keičiant dažus.

 

Šie spausdintuvai pasižymi įtin gera spausdinimo kokybe ir viena mažiausių atspausdinto puslapio kainų spausdintuvų rinkoje. Didelio našumo lazerinės kasetės užtikrina mažą eksploatavimo ir vieno atspausdinto puslapio kainą. Įsigyti spausdintuvus galite Printplius.lt internetinėje parduotuvėje.

Palikite savo atsakymą

*
**Nėra paskelbtas
*Svetainės adresas su http://
*