Šioje parduotuvėje naudojami slapukai ir kitos technologijos, kad galėtume pagerinti jūsų patirtį mūsų svetainėse. Plačiau ČIA

.

Naujausi įrašai

Lipdukų spausdintuvai Jums

Spausdintuvai 0 Komentatai

Etikečių spausdintuvai – Jūsų darbui ir namams

Spausdinimo technologijos septinmyliais žingsniais žengia į priekį keisdami mūsų įpročius, darbus bei asmeninius gyvenimus. Lipdukų spausdintuvai visai neseniai buvo skirti tik didelėms gamykloms, bei pašto siuntų kompanijoms. Jie reikalavo daug vietos, specialios programinės įrangos, buvo brangūs ir neekonomiški.

Tačiau bėgant laikui atsirado poreikis lipdukus spausdinti ir naudoti įvairiose srityse – pradedant siuntų pakavimu, baigiant buityje naudojamais daiktais. Spausdintuvų gamintojai, matydami šią tendencija išleido net kelių skirtingų rūšių lipdukinius spausdintuvus, tinkančius įvairiems darbams ir palengvinančius kasdienes užduotis. Viena šio segmento lyderių - japonų kompanija BROTHER.

P-touch patvarių etikečių spausdintuvai

P-touch etiketės yra neįtikimai patvarios. Priklijuotos lauke ar viduje jos išlieka daugelį metų, yra atsparios vandeniui, cheminėms medžiagoms, ekstremalioms temperatūroms bei kitokiam poveikiui.

Yra daugybė dalykų, kuriuos tiek darbe, tiek namuose prireikia greitai paženklinti. Šiam darbui rinkitės stalinius, rankinius arba prie kompiuterio jungiamus etikečių spausdintuvus.

Ženklinimo pritaikymas:

  • Dokumentų aplankams, saugojimo dėžėms ir USB raktams
  • Vertingiems objektams ir įrangai
  • Vardų kortelėms
  • Dokumentų laikymo spintelėms ir lentynoms
  • Kištukams ir kabeliams

Staliniai etikečių, čekių ir apyrankių spausdintuvai

Brother TD ir Brother QL yra tai ko reikia siuntų etiketėms ar maisto produktams ženklinti. Šie modeliai spausdina etiketes iki 10,16 pločio, todėl tinka visų kurjerių tarnybų siuntų lipdukams spausdinti.

  • Spausdina iki 4 colių / 105,4 mm pločio etiketes
  • Įvairios jungčių galimybės įskaitant USB, Wi-Fi, eternetą ir Bluetooth
  • Daugybė įvairių rūšių etikečių, įskaitant iš anksto padalintas ir nenutrūkstančius ritinėlius Jums reikiamo dydžio etikečių spausdinimui
  • Rinkitės iš tradicinių popierinių etikečių arba pagamintų iš plastmasinės baltos, geltonos arba skaidrios plėvelės - jos idealiai tinka patalpų ženklinimui
  • Spausdinkite iš PC ir Mac įrenginių arba iš savo išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio naudodamiesi nemokamomis, iOS ir Android skirtomis programėlėmis

Spalvotas lipdukų spausdinimas

Pirmasis įvairiaspalvis kompaktiškas stalinis etikečių spausdintuvas iš Brother yra tikrai revoliucingas gaminys etikečių spausdintuvų, skirtų biurams, rinkoje. Tai pirmas kartas, kai galite spausdinti bet kokių reikiamų spalvų kombinacijų etiketes, todėl jos puikiai tinka dokumentų, bylų ir archyvų kodavimui naudojant spalvas.

Įtraukite daugiaspalvius, nuotraukų kokybės vaizdus, tokius kaip kompanijos logotipai arba darbuotojų bei lankytojų nuotraukos ant saugos leidimų.

VC-500W modelyje yra įdiegtos belaidė ir USB jungtys, todėl spausdintuvą galėsite prijungti prie savo PC arba Mac kompiuterio ir naudotis nemokama P-touch Editor etikečių kūrimo programine įranga skirta staliniams kompiuteriams arba, prijungę prie Apple ar Android įrenginio, galėsite naudoti Brother Color Label Editor programėlę.

Lipdukų spausdintuvai visame pasaulyje naudojami vis daugiau, jų galimybės tampa dar platesnės. Pats laikas išbandyti juos ir Jums.

Palikite savo atsakymą

*
**Nėra paskelbtas
*Svetainės adresas su http://
*